Terug

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

Paracetamol 500mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts

Leidapharm | Inhoud: 50 tabletten
Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten
1,49
meer dan 50 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag voor 17:00 uur besteld, maandag in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten

De Leidapharm Paracetamol is geschikt voor mensen met klachten zoals hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na vaccinatie, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische doordrukstrip verpakking. 

   

Dosering
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

   

Samenstelling
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat.

   

Waarschuwingen

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. 


Bij Drogist.nl Kun je alles van Leidapharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Leidapharm Paracetamol 500mg 50 tabletten uit de categorie paracetamol voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8712755005347

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.