Terug

Leidapharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

De paracetamol die effectief is tegen pijn. 

Leidapharm | Inhoud: 20 tabletten
Leidapharm Paracetamol 500mg 20 tabletten
0,49
meer dan 50 stuks op voorraad Op voorraad
Op werkdagen voor 20:00 besteld, morgen in huis!
Dit product wordt gratis verzonden!
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Leidapharm Paracetamol 500mg 20 tabletten

De Leidapharm Paracetamol 500 mg is geschikt voor mensen met klachten zoals hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na vaccinatie, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn. De werkzame stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en koortsverlagend. De tabletten zijn verpakt in een hygiënische doordrukstrip verpakking. 

 

Gebruik
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.

 

Samenstelling
De werkzame stof in dit middel is paracetamol.

De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat

 

Waarschuwing

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. 


Bij Drogist.nl Kun je alles van Leidapharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Leidapharm Paracetamol 500mg 20 tabletten uit de categorie paracetamol voor 20:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8712755009215

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.