Terug

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Effectief bij verschillende soorten pijn

Leidapharm | Inhoud: 10 zetpillen
Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen
1,99
meer dan 50 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag voor 17:00 uur besteld, maandag in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen

Leidapharm Paracetamol 120mg werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. De paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. 

 

Dosering

Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag.

Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag.
Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag.
Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één zetpil van 500 mg 3 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag.
Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag.

 

De zetpillen glijden makkelijker naar binnen als ze voor het inbrengen eerst even in water gedompeld worden.

 

Samenstelling

Werkzame stoffen: iedere zetpil bevat 120 mg paracetamol.
Hulpstoffen: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.

 

Waarschuwingen

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Tussen twee innamen dient minstens 6 uur te liggen. Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. De aangegeven dosering niet overschrijden. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden.

De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:

  • Volwassenen die minder dan 50 kg wegen
  • Milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische geelzucht)
  • Uitdroging
  • Chronische ondervoeding

Volg deze instructies op tenzij je arts je een ander advies heeft gegeven. De zetpillen zijn niet geschikt voor situaties waarbij snelle pijnstilling en koortsverlaging gewenst is.


Bij Drogist.nl Kun je alles van Leidapharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Leidapharm Paracetamol 120mg 10 zetpillen uit de categorie paracetamol voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8712755009482

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.