Heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking
Leidapharm Paracetamol Zetpil 240 mg werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Dosering
Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag. Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag. Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 9 tot 12 jaar: één zetpil van 500 mg 3 maal per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag. Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag. De zetpil met de puntzijde voorop anaal inbrengen. Het bevochtigen van de zetpil bevordert het inglijden.
Ingrediënten
De werkzame stof is paracetamol. Iedere zetpil bevat respectievelijk 120, 240, 500 of 1000 mg paracetamol. De andere bestanddelen zijn: colloïdaal siliciumdioxide en vast vet.
Waarschuwing
De zetpillen zijn niet geschikt voor situaties waarbij snelle pijnstilling en koortsverlaging gewenst is. Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter.
Bij Drogist.nl Kun je alles van Leidapharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Leidapharm Paracetamol Zetpil 240mg 10 zetpillen uit de categorie paracetamol voor 23:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.