Terug

Sinaspril Paracetamol 120mg Vloeibaar 100ml

Per 5ml stroop, 120 mg paracetamol

Sinaspril | Inhoud: 100ml
Sinaspril Paracetamol 120mg Vloeibaar 100ml
6,29
Dit product is op dit moment niet op voorraad, je kunt het product niet bestellen.

Stuur mij een e-mail als dit product weer op voorraad is

Sinaspril Paracetamol 120mg Vloeibaar 100ml

Sinaspril Paracetamol 120 Vloeibaar is een pijnstillend en koortsverlagend middel. Het kan worden gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn. Dit middel bevat 120mg paracetamol per 5ml drank.

 

Dosering 
De dosering dient gebaseerd te worden op het lichaamsgewicht, en er dient een passende doseringsvorm te worden gebruikt. Het minste aantal doseringen per 24 uur is bestemd voor de jongste kinderen in de aangegeven gewichts- en/of leeftijdsgroep.

  • Kinderen in de leeftijd van 3 maanden tot 1 jaar (5,5 tot 10 kg lichaamsgewicht): 2,5 ml per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (240-360 mg) per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 1 tot 2 jaar (10 tot 12,5 kg lichaamsgewicht): 5 ml per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (480-720 mg) per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 2 tot 4 jaar (12.5 tot 17 kg lichaamsgewicht): 5-7,5 ml per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (480-1080 mg) per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 4 tot 6 jaar (17-22 kg lichaamsgewicht): 7,5 ml per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (720-1080 mg) per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 6 tot 9 jaar (22-30 kg lichaamsgewicht): 10 ml per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (960-1440 mg) per 24 uur.
  • Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30-40 kg lichaamsgewicht): 15 ml per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (1440-2160 mg) per 24 uur

De stroop kan onverdund worden ingenomen. De stroop mag op een lege maag worden ingenomen. De doseerlepel bestaat uit twee doseerdelen; het kleine gedeelte doseert 2,5 ml stroop, het grote gedeelte 5 ml.

 

Samenstelling

Werkzame stoffen:  120 mg paracetamol per 5 ml stroop. Hulpstoffen: propyleenglycol (E1520), natriumbenzoaat (E211), glycerol (E422), sorbitol (E420), sucrose, bananen-essence, roodmengsel E122/E124, citroenzuur (E330), ethanol, natriumchloride, gedemineraliseerd water.

     

Waarschuwingen
Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Niet gebruiken bij als je allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.


Bij Drogist.nl Kun je alles van Sinaspril bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Sinaspril Paracetamol 120mg Vloeibaar 100ml uit de categorie paracetamol voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8711543000199, 8713091022357, 8713091022364, 8720000192865

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.