Terug

Healthypharm Paracetamol Zetpil 120mg 10zp

Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg

Healthypharm | Inhoud: 10zp
Healthypharm Paracetamol Zetpil 120mg 10zp
1,98
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Healthypharm Paracetamol Zetpil 120mg 10zp

Lijst van hulpstoffen
Colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witespol H 15)

Te gebruiken bij
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van de zetpillen.

Waarschuwingen en voorzorgen
Langdurig gebruik of veelvuldig gebruik van deze zetpillen wordt ontraden. Indien de klachten aanhouden of terugkeren dient u een arts te raadplegen. Het in éénmaal inbrengen van enkele malen de maximale dagdosis kan de lever ernstig beschadigen bewusteloosheid treedt daarbij echter niet op. Indien u zo’n hoge dosis vermoedt of bemerkt dient u onmiddellijk een arts te waarschuwen. Patiënten met stoornissen in de werking van de lever en/of nieren moeten extra voorzichtig zijn met het gebruik van deze zetpillen. Dit geldt ook voor alcoholverslaving.

Bijwerkingen
De volgende bijwerkingen kunnen voorkomen: overgevoeligheidsreacties, zoals huiduitslag, galbulten en koorts of leverbeschadiging na langdurig gebruik van 3 tot 4 gram paracetamol per dag. Zelden zijn waargenomen: bloedbeeldafwijkingen (na langdurig gebruik), bloeduitstortingen en bloedarmoede. Bij het optreden van bijwerkingen die niet in deze lijst voorkomen of als u een bijwerking als ernstig ervaart, dient u contact op te nemen met uw arts.

Werkzame stof(fen)
Een zetpil bevat respectievelijk 60,120,240,500 of 1000 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloidaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (witepsol H 15), paracetamol van 5 zetpillen in een PVC/PE zetpilstrip.

Contra indicaties
als u overgevoelig (allergisch) bent voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van de zetpillen.

Lijst van hulpstoffen
Colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witespol H 15)

Te gebruiken bij
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor een ander bestanddeel van de zetpillen.

Waarschuwingen en voorzorgen
Langdurig gebruik of veelvuldig gebruik van deze zetpillen wordt ontraden. Indien de klachten aanhouden of terugkeren dient u een arts te raadplegen. Het in éénmaal inbrengen van enkele malen de maximale dagdosis kan de lever ernstig beschadigen; bewusteloosheid treedt daarbij echter niet op. Indien u zo’n hoge dosis vermoedt of bemerkt dient u onmiddellijk een arts te waarschuwen. Patiënten met stoornissen in de werking van de lever en/of nieren moeten extra voorzichtig zijn met het gebruik van deze zetpillen. Dit geldt ook voor alcoholverslaving.

Bijwerkingen
De volgende bijwerkingen kunnen voorkomen: overgevoeligheidsreacties, zoals huiduitslag, galbulten en koorts of leverbeschadiging na langdurig gebruik van 3 tot 4 gram paracetamol per dag. Zelden zijn waargenomen: bloedbeeldafwijkingen (na langdurig gebruik), bloeduitstortingen en bloedarmoede. Bij het optreden van bijwerkingen die niet in deze lijst voorkomen of als u een bijwerking als ernstig ervaart, dient u contact op te nemen met uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter


Bij Drogist.nl Kun je alles van Healthypharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Healthypharm Paracetamol Zetpil 120mg 10zp uit de categorie paracetamol voor 19:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8714632074668

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.