Terug

Healthypharm Healthy Ibuprofen 200mg 20tab

Ibuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller

Healthypharm | Inhoud: 20tab
Healthypharm Healthy Ibuprofen 200mg 20tab
1,79
meer dan 50 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag besteld, maandag in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Healthypharm Healthy Ibuprofen 200mg 20tab

Healthypharm Healthy Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller. Dit middel wordty gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.

 
Dosering 
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar. De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. Je mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen. De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water.
 
Samenstelling
Werkzame stoffen: Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen. Hulpstoffen: maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).

 

Waarschuwingen

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Niet gebruiken als je allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel; ernstig hartfalen hebt; astma-aanvallen hebt als gevolg van het gebruik van ibuprofen in je medische voorgeschiedenis of bekend bent met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s; eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad hebt bij gebruik van NSAID’s; een actieve of terugkerende maagzweer hebt of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm hebt; een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie hebt; een spontane verhoogde neiging tot bloedingen hebt of bloedverdunners gebruikt (anticoagulantia); aan andere bloedingen lijdt, bijv. een hersenbloeding. Niet gebruiken tijdens het derde trimester van de zwangerschap.


Bij Drogist.nl Kun je alles van Healthypharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Healthypharm Healthy Ibuprofen 200mg 20tab uit de categorie ibuprofen voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8714632071186, 8714632085978

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.