Terug

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Ibuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller

Healthypharm | Inhoud: 40 tabletten
Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten
2,99
40 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag voor 23:00 uur besteld, morgen in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten

Healthypharm Ibuprofen 200mg is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller. Ibuprofen kan gebruikt worden bij Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.

 

 

Dosering 
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar. De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. Je mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen. De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water.

 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen. Hulpstoffen:  maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).

 

Waarschuwingen

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Niet gebruiken als je allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel, ernstig hartfalen heeft of astma-aanvallen heeft als gevolg van het gebruik van ibuprofen in je medische voorgeschiedenis of bekend bent met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s. Niet gebruiken als je eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad hebt bij gebruik van NSAID’s of als je een actieve of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm, bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm hebt. Niet gebruiken als je een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie hebt, een spontane verhoogde neiging tot bloedingen heeft of bloedverdunners (anticoagulantia) gebruikt. Niet gebruiken als je lijdt aan andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding. Niet gebruiken tijdens het derde trimester van de zwangerschap.


Bij Drogist.nl Kun je alles van Healthypharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Healthypharm Ibuprofen 200mg 40 tabletten uit de categorie ibuprofen voor 23:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8714632020115, 8714632071216

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.