Een combinatie van een zoete rode wijn met een speciaal kruidenextract
Zonnatura Bloedwijn is een combinatie van een zoete rode wijn met een speciaal kruidenextract van onder andere meidoorn, brandnetel, valeriaan, duizendblad en citroenmelisse; een authentiek recept van de oprichter van Zonnatura. Heerlijke als aperitief, of om zo van te genieten.
Gebruik
De bloedwijn is naar bestaand recept en kan in diverse gerechten gebruikt worden, zoals stoofschotels, sauzen en dressings.
Bloedwijn is vooral heerlijk als aperitief, of om zo van te genieten.
Ingrediënten
Rode wijn, water, suiker, alcohol, kruidenextracten, voedingszuur: melkzuur, kleurstoffen: E150d en E122, antioxidant: E224.
Bevat SULFIETEN.
| Voedingswaarde per 100ml | |
| Energie | 539 kJ / 128 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
0 g 0 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
16 g 16 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Bij Drogist.nl kun je alles van Zonnatura bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Zonnatura Bloedwijn 750 ml uit de categorie dranken voor 23:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.