Vitamine E draagt bij tot de bescherming van cellen tegen oxidatieve schade
Uni Swiss Pharma Co-enzym Q10 & Vitamine E is tot 20 keer beter en sneller opneembaar door het menselijk lichaam dan reguliere Q10 & Vitamine E supplementen verkrijgbaar op de markt. Dankzij de gepatenteerde MyCell Enhanced Technology® wordt lichaamsopname (bio-availability) in deze supplementen verhoogd tot wel 99%. Uniek in werking en uniek op de markt. Niet voor niets is deze technologie in 2018 in Madrid bekroond met de prestigieuze CPhi Pharmacy Award. De Co-enzym Q10 & Vitamine E is gemakkelijk te druppelen in een glas water of vruchtensap. Co-enzym Q10 heeft door het sterk lipofiele karakter (vet-oplosbaar) een grote invloed op de biologische beschikbaarheid (lichaams-opname). Reguliere Q10-supplementen die oraal worden ingenomen zijn over het algemeen erg slecht opneembaar door het lichaam. De absorptie ervan is sterk afhankelijk van de maaginhoud. Vet in de maag verbetert de opname van co-enzym Q10 in het maag-darmkanaal. Door de gepatenteerde MyCell Enhanced Technology® wordt de stof ‘verpakt’ in zogenaamde micellen. Deze micellen zorgen ervoor dat deze stof vrijwel direct en vrijwel volledig door het lichaam kan worden opgenomen. Vitamine E heeft een anti-oxidatieve werking en helpt bij de bescherming van gezonde lichaamscellen.
Dosering
Maximaal 15 druppels per dag, afhankelijk van behoefte, in een glas water of vruchtensap.
Ingrediënten
Water, Ubiquinone, DL-alpha-Tocopherol, Arabische gom.
Waarschuwingen
Max. dagelijks aanbevolen hoeveelheid niet overschrijden. Dit product is een voedingssupplement en géén vervanging van een gevarieerde voeding en gezonde levensstijl.
Bij Drogist.nl kun je alles van uni swiss pharma bestellen tegen lage prijzen. Bestel online uni swiss pharma Co-enzym Q10 & Vitamine E 10ml uit de categorie q10 voor 23:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.