Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum is een nieuwe, intensere variatie op de klassieke Daisy Eau de Toilette. De geur is gecreëerd door de wereldberoemde parfumeur Alberto Morillas. Een levendige geur met met een sprankelende explosie van aardbei en peer die een hart onthult van zoete honing en rozenknopjes. Een langhoudende geur met zachte vanille, perfect in evenwicht met tonen van fris groen mos, omhult jou op unieke en betoverende wijze. Geïnspireerd op het gouden uur van de zonsondergang, roept deze geur het gevoel op dat je krijgt wanneer je op een warme lentedag in een sappige aardbei bijt.
Geursamenstelling
Basisnoten: Mos
Hartnoten: Honing
Topnoten: Aarbei
Ingrediënten
Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alpha-isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Octocrylene, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Methyl 2-octynoate, Bht, Fd&c Yellow No. 5 (Ci 19140), Fd&c Red No. 4 (Ci 14700), Fd&c Blue No. 1 (Ci 42090).
Bij Drogist.nl kun je alles van Marc Jacobs bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Marc Jacobs Intense Eau de Parfum 30ml uit de categorie damesparfum voor 23:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.