Jan van der Leek Parfum Verstuiver 35 ML Draaidop Roze
Parfum verstuiver met draaidop 35ML is een verstuiver voor parfum. Deze verstuiver is makkelijk mee te nemen en is erg handig in gebruik door de draaidop. De verstuiver is makkelijk te vullen met parfum en is daarom een echte musthave.
Verstuift parfum
Gemakkelijk mee te nemen
Handig in gebruik
Makkelijk te vullen met parfum
Draaidop
Gebruik:
Vul de verstuiver met je favoriete parfum en drukt vervolgens op de bovenkant om het parfum te vernevelen. Hierdoor komt het parfum als een fijne mist uit de verstuiver, wat zorgt voor een gelijkmatige verspreiding op de huid.
Bij Drogist.nl kun je alles van Jan van der Leek bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Jan van der Leek Jan van der Leek Parfum Verstuiver Draaidop Roze 35ml uit de categorie geuren voor 23:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.