De Vergulde Hand Scheerzeeptablet 75 gram is een scheerzeep van het beste merk op de markt voor authentieke natscheerders. Het is een heerlijke rijkelijk schuimende scheerzeep waardoor je scheermes met gemak over de huid zal glijden. Door voor het scheren goed in te zepen met een hoge kwaliteit scheerzeep en scheerkwast zal de huid en de baardharen worden gestimuleerd. Hierdoor is er een betere doorbloeding en zullen de baardharen ook overeind gaan staan wat het makkelijker maakt om ze te scheren. Dit zal het gladste scheerresultaat geven.
- Geschikt voor de gevoelige huid
- Afsluitbaar bakje
- Glad scheerresultaat
Gebruik
Maak als eerste de scheerkwast van De Vergulde Hand goed nat met lekker warm water. Maak van de zeep een rijk en romig schuim door het in het bakje op te kloppen. Breng het schuim aan op de huid met een ronddraaiende beweging. Dan kan de scheerbeurt echte beginnen door het scheermes te pakken.
Ingrediënten
Potassium Stearate, Sodium Stearate, Potassium Laurate, Sodium Laurate, Glycerin, Aqua, Kaolin, Parfum, CI 77891, Lauric Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, BHT, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Hexyl Cinnamal, Coumarin.
| Productnummer: | 1749982 |
|---|---|
| Inhoud: | 75g |
Deze artikelen heb je al bekeken