De Louis Widmer Hydraderm Nachtemulsie Licht Geparfumeerd is een heerlijk geparfumeerde nachtverzorging voor de normale tot gemengde huid. 'Louis Widmer Pro-Active Cream Light' heette deze nachtcrème voorheen. De nachtcrème voedt, hydrateert en regenereert het huidweefsel van de ouder wordende huid. Dankzij de rijke formule worden natuurlijke anti-ageingfuncties van de huid gestimuleerd.
De toegevoegde biostimulatoren werken tot diep in de huid en vervangen de bestanddelen die met de jaren schaarser worden. De Louis Widmer Nachtcrème draagt bij aan het hydrateren van de huid, waardoor deze weer soepel, zacht en elastisch aanvoelt. Panthenol versterkt het vermogen om het vocht in de huid vast te houden en verzacht de geïrriteerde huid. Vitamine A is toegevoegd om de verhoorning binnen de huid te regelen, terwijl Vitamine E de vrije radicalen neutraliseert.
De anti-aging cream dringt onmiddelijk door in de huid en laat geen vette film achter. De huid zal bij het gebruik van Louis Widmer Hydraderm Nachtemulsie weer gladder en steviger aanvoelen en er egaler, gladder en jonger uitzien!
Louis Widmer Hydraderm Nachtemulsie Licht Geparfumeerd:
- Een anti-aging nachtcème voor de normale tot gemengde huid
- Voedt, hydrateert en regenereert de huid
- Werkt tot diep in de huid
- Laat de huid gladder en steviger aanvoelen
- Laat de huid er egaler, gladder en jonger uitzien
- Veganistisch
- Geparfumeerd
Het Extrait Liposomal Serum Geparfumeerd of Ongeparfumeerd is een doeltreffende aanvulling. Breng dit serum voor de Louis Widmer Hydraderm Nachtemulsie aan. Het basisserum is een basisconcentraat dat diep in de huid werkt en de huid hydrateert.
De Hydraderm Nachtemulsie van Louis Widmer is ook beschikbaar in een ongeparfumeerde variant!
Gebruik
Breng de verzorgende crème aan op een gereinigde huid van het gezicht en de hals. De crème trekt snel in en laat ook geen vette waas achter. Gebruik de crème niet op een gemengde huid, of enkel een dunne laag op de vettere huidzones.
Actieve bestanddelen
Biostimulatoren (aminozurencomplex) 3%
Panthenol 1%
Vitamine E 0,5%
Vitamine A 2000 IE/G
Hyaluronzuur (Gefragmenteerd) 0,03%
Ingrediënten
Aqua, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Squalane, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Panthenol, Magnesium Sulfate, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Pantolactone, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
| Productnummer: | 1391128 |
|---|---|
| Huidprobleem: | Fijne lijntjes, Rimpels |
| Huidtype: | Rijpe huid |
| Inhoud: | 50ml |
| Substantie: | Crème |
Deze artikelen heb je al bekeken