3,99
De krachtige Sanex Dermo Sensitive 48h Anti-transpirant Roller biedt langdurige bescherming en extra verzorging voor de gevoelige okselhuid. Helpt het risico op irritatie en allergische reacties verlagen en houdt de huid gezond dankzij de dermatologisch geteste en alcoholvrije formule. Ontwikkeld om je 24 uur lang te beschermen. Bestrijdt transpiratiegeur, respecteert de huid en houdt je de hele dag fris en droog.
- Houdt de huid gezond
- Herstelt de natuurlijke ph waarde van de huid
- Dermatologisch getest
- Hypoallergeen
- Geschikt voor de gevoelige huid
- Speciaal voor mannen
Gebruik
Breng aan op een schone, droge huid voor een langdurig resultaat. Het is beter om deodorant niet meerdere keren aan te brengen en ook niet als je bezweet bent. Mocht het echter nodig zijn, dan kun je in de loop van de dag een extra laagje aanbrengen.
Het beste moment om een deodorant aan te brengen is voor het slapengaan. Onze zweetkliertjes zijn 's nachts minder actief. Dus als je voor het slapengaan je anti-transpirant aanbrengt, bouw je vanaf dat moment al bescherming op.
Ingrediënten
Aqua, aluminum chlorohydrate, glycerin, PPG-15 stearyl ether, steareth-2, dimethicone, steareth-21, parfum, caprylyl glycol. calcium silicate.
| Productnummer: | 1654448 |
|---|---|
| Doelgroep: | Heren |
| Inhoud: | 50ml |
| Substantie: | Roller |
Deze artikelen heb je al bekeken