Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Afwijkende levertijden tijdens de feestdagen.
Aanbiedingen
Productinformatie Wasverzachter Bohemian Blossom 825 ML

Robijn wasverzachter Bohemian Blossom maakt deel uit van de Robijn Inspired by Nature lijn en is geinspireerd op geuren uit de natuur.

De wasverzachter maakt je wasgoed heerlijk zacht. Even waan je je op een heerlijke zomerse bloemetuin op een Mediterraans eiland.

Van mooie kleding wil je zo lang mogelijk genieten.

 

En nog een praktisch voordeel, door wasverzachter neemt kleding minder water op en droogt daardoor sneller. Genoeg redenen om je was niet alleen te verzorgen met wasmiddel, maar ook met wasverzachter.

 

Ieder kledingstuk heeft zijn eigen behoefte, op basis van de stof. Daarom is het handig om eerst de wasvoorschriften te lezen op het etiket binnen in kleding. Voor al je kleding geldt dat het langer mooi blijft als je het binnenstebuiten wast. Dan worden je vezels beter beschermd en blijven ze langer intact.

  • Spa geur
  • Verrijkt met Essentiele Oliën van Eucalyptus en Lavendel
  • Voor ontspanning van lichaam en geest
  • Verzorgt je kleding en beschermt tegen slijtage
  • Ultra geconcentreerde formule, een klein dopje is genoeg
  • Gebruik ook Robijn Spa Sensation wasmiddel voor de perfecte geurmatch
  • Fles gemaakt van 100% gerecycled en 100% recyclebaar plastic
  • 95% biologisch afbreekbare ingrediënten
  • 33 wasbeurten
Productnummer: 9001680096
Inhoud: 825 ML
EAN: 8720181251078

Deze artikelen heb je al bekeken