Terug

Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg 20 capsules

Geeft snelle verlichting bij middelmatige pijn en bij koorts

Nurofen | Inhoud: 20 capsules
Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg 20 capsules
7,89
meer dan 50 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg 20 capsules

Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg behoort tot een groep medicijnen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze medicijnen geven verlichting van de klachten, omdat ze de reactie van het lichaam op pijn en koorts veranderen. Nurofen wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van matige tot gemiddelde pijn, zoals hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn, koorts en pijn bij verkoudheid.

 

Dosering 
Volwassen en kinderen & jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder). Begindosering: 1 capsule (400 mg ibuprofen) met water, daarna zo nodig 1 capsule (400 mg ibuprofen) om de zes uur. Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg) in een periode van 24 uur. Niet geschikt voor jongeren met een lichaamsgewicht onder 40 kg of kinderen jonger dan 12 jaar. Voor oraal gebruik. Niet op kauwen.

 

Samenstelling 
Werkzame stof: Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen. Hulpstoffen: Vulling: Macrogol 600, Kaliumhydroxide, Gezuiverd water. Omhulsel van de capsules: Sorbitol, vloeibaar (E420), Gelatine, Ponceau 4R (E124), Inkt: Titaniumdioxide (E171), Propyleenglycol, Hypromellose (E464), Hulpstoffen bij de productie: Triglyceriden, middellangeketen, Lecithine (E322), 

 

Waarschuwingen 

Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Niet gebruiken: als je allergisch bent voor een van de stoffen in dit medicijn; als je ooit last gehad hebt van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of galbulten na het gebruik van acetylsalicylzuur of andere, vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s); als je een zweer, perforatie of bloeding van de maag of de twaalfvingerige darm hebt, of dit duidelijk minstens tweemaal gehad hebt; als je een voorgeschiedenis hebt van een maag-darmbloeding of -perforatie bij eerder gebruik van NSAID’s (niet-steroïde ontstekingsremmers; als je lijdt aan een onverklaarde stoornis van de bloedaanmaak; als je lijdt aan ernstig nier-, lever- of hartfalen; als je in de laatste drie maanden van de zwangerschap bent; als je ernstig uitgedroogd bent door braken, diarree of onvoldoende vochtinname; als je een hersenbloeding (cerebrovasculaire bloeding) of een andere actieve bloeding hebt. Niet geschikt voor jongeren met een lichaamsgewicht onder 40 kg of kinderen jonger dan 12 jaar.


Bij Drogist.nl Kun je alles van Nurofen bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg 20 capsules uit de categorie ibuprofen voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 5000158105485

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.