Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Afwijkende levertijden tijdens de feestdagen.
Aanbiedingen
Productinformatie NAE Repairing Haarmasker 150ml

Ervaar la bella vita met de biologisch gecertificeerde N.A.E. Riparazione Repairing Conditioner voor droog haar. De 2-in-1 conditioner die je haar voedt en versterkt.

De conditioner zorgt voor een intensieve voeding aan je haar zonder het te verzwaren en beschermt tegen gespleten punten. Voor glanzend, glad en zacht haar.
De formule bevat biologische olijf en basilicumextracten. De conditioner bestaat voor 98% uit natuurlijke ingrediënten en voor 11% uit biologische ingrediënten.

 

N.A.E. is biologisch volgens Italiaanse traditie
Italië staat voor een rijke natuur en heerlijk geurende ingrediënten die daaruit voortkomen, de toepassing daarvan in de traditionele kruidengeneeskunde en bovenal de kunst van het genieten. Van generatie op generatie geven Italiaanse vrouwen hun geheim voor schoonheid én La Bella Vita door. Met N.A.E. ervaar je dit nu zelf.

Productnummer: 1695504
Haartype: Droog haar
Inhoud: 150ml
Substantie: Crème
EAN: 8015700162394

Deze artikelen heb je al bekeken