fabrikant 19,99
7,98
-60%Lucovitaal D-Mannose Blaasontsteking is een medisch hulpmiddel voor de behandeling van urineweginfecties en het voorkomen ervan. Ook kan het worden gebruikt als aanvullende therapie voor de preventie en symptomatische behandeling van urineweginfecties. Een urineweginfectie wordt vaak veroorzaakt darmbacterie Escherichia coli (ook wel bekend als E. coli). De bacterie dringt zich door de urinebuis naar de blaas en veroorzaakt zo een infectie. De bacterie hecht zich aan de blaaswand waardoor ze moeilijk het lichaam kunnen verlaten. D-mannose, het actieve bestanddeel in deze formule en van nature voorkomt in het lichaam, hecht zich aan de E. coli bacterie en voorkomt dat de bacterie zich kan hechten aan de wand van de urinewegen. Hierdoor kan de bacterie gemakkelijk via de urine het lichaam verlaten.
- Ondersteunt de behandeling van urineweginfecties en voorkomt herhaling;
- Medisch hulpmiddel klasse IIa, lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing;
- Kan in combinatie met geneesmiddelen worden gebruikt (bijvoorbeeld antibiotica).
Dosering
Ter ondersteuning van de behandeling: 2x daags 1 bruistablet. Gebruik voor tenminste 7 dagen en totdat de symptomen zijn verdwenen.
Ter preventie: 1x daags 1 bruistablet. Los de bruistablet op in een glas met water (200ml) en roer goed. Direct opdrinken. Gebruiksduur D-mannose Blaasontsteking dient niet langer dan 30 dagen in 1 behandelingsperiode te worden gebruikt. Na 4 dagen kan de behandeling worden hervat.
Ingrediënten
Citroenzuur, D-mannose, Natriumwaterstofcarbonaat, Maiszetmeel, Bietenpoeder, Sorbitol, Wilde bessen extract, Inuline, Sucralose. Bevat 2 gram D-mannose per bruistablet. Bevat geen allergenen en is geschikt voor veganisten.
Waarschuwingen
Niet te gebruiken bij overgevoeligheid of allergie voor een van de bestanddelen. Bij overdosering kunnen er klachten ontstaan, zoals winderigheid, maagpijn of diarree. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Als u allergische reacties ervaart, stop dan met het gebruik van D-mannose Blaasontsteking.
Raadpleeg uw arts of apotheker:
- Bij sporen bloed in de urine;
- Wanneer u last heeft van een blaasontsteking en de symptomen verergeren of aanhouden na 7 dagen;
- Bij symptomen van een blaasontsteking of een infectie van de bovenste urinewegen, zoals 38 koorts of hoger, niet controleerbare rillingen, misselijkheid, braken of diarree. U heeft mogelijk een infectie van de bovenste urinewegen, waarvoor aanvullende behandeling nodig is;
- U een bestaande medische aandoening heeft of andere medicatie neemt;
- U in het verleden last heeft gehad van nierstenen;
- U gebruik maakt van bloedverdunners.
| Productnummer: | 1634537 |
|---|---|
| Inhoud: | 14 bruistabletten |
Deze artikelen heb je al bekeken