fabrikant 15,90
12,72
-20%De Louis Widmer Skinappeal Zuiverende Lotion zonder parfum is een verfrissende en zachte lotion voor het gezicht, voor een onzuivere, vette en gemengde huid. 'Skin Appeal Lipo Sol Tonic' heette dit product eerder. De lotion is mild voor het gezicht en droogt de huid ook niet uit. Talg wordt verwijderd en de huid wordt gehydrateerd. Het werkt verzachtend voor de gevoelige, geïrriteerde huid. De formule is anti-bacterieel.
Ethylhexylglycerine remt de groei van micro-organismen af. Capryloyl glycerine is een hypoallergeen lipo-aminozuur dat de stabilisatie van de zuurmantel van de huid regels. Panthenol verbetert het vermogen van de huid om vocht vast te houden en verzacht de gevoelige en geïrriteerde huid.
Louis Widmer Skinappeal Zuiverende Lotion zonder parfum:
- Voor een vette, gemengde en onzuivere huid
- De lotion is mild voor de huid
- Droogt de huid niet uit
- Verwijdert talg
- Heeft een anti-bacteriële formule
- Hydrateert en verzacht de gevoelige en geïrriteerde huid
- Voorkomt onzuiverheden
- Werkt tegen verstopte poriën
- Veganistisch
- Vrij van parfum
Gebruik
Reinig ’s morgens en ’s avonds eerst het gezicht met de Skinappeal Reinigende Mousse en breng daarna de Skinappeal Zuiverende Lotion met een wattenschijfje aan op de onzuivere huidzones (gezicht, hals, nek en decolleté).
Actieve bestanddelen
Panthenol 0,5%
Allantoïne 0,2%
Ethylhexyglycerine 0,2%
Capryloylglycine 0,1%
Ingrediënten
Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Allantoin, Arginine, Capryloyl Glycine, Panthenol, Citric Acid, Pantolactone, Ethylhexylglycerin, Benzoic Acid.
| Productnummer: | 1025139 |
|---|---|
| Huidprobleem: | Acne |
| Huidtype: | Gemengde huid, Onzuivere huid, Vette huid |
| Inhoud: | 150 ML |
| Productlijn: | Louis Widmer Skin Appeal |
| Substantie: | Water |
| Vrij van: | Parfum |
Deze artikelen heb je al bekeken