Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Afwijkende levertijden tijdens de feestdagen.
Aanbiedingen
Productinformatie Geurstokjes Exotic Fruit 100ml

De I Love Scents Reed Diffuser Exotic Fruit verspreidt tot wel 12 weken lang een heerlijke exotische fruit geur door het huis! De geur is zo samengesteld dat er een ontspannen omgeving gecreëert wordt. Ga achterover zitten, onstapn en geniet van de heerlijke Exotic Fruit geur. 

 

Wil jij nog meer genieten van deze heerlijke geur? Probeer dan een van de andere producten uit de I Love Scents Exotic Fruit lijn. Met deze verschillende producten kan jij nog meer genieten van de exotische geur. De heerlijke mix van verschillende fruit soorten als mango, meloen, persimmon en ananas. Deze combinatie zorgt voor een frisse gloed en neemt even al je stress en spanningen weg. Haal al je zomerherinneringen weer naar boven met deze frisse geur!

 

Eigenschappen 

  • Vegan vriendelijk 
  • Gemaak in de UK 
  • Vrij van dierproeven

Let op! 

Bevat d-limonene, linalool, a-methyl-1, 3-benzodioxole-5-propionaldehyde.Deze ingrediënten kunnen een allergische reactie veroorzaken en zijn schadelijk voor in het water levende organismen, dus voorkom lozing in het milieu. Bij contact op de huid, met veel water wassen!

Productnummer: 1611983
Inhoud: 100ml
EAN: 5060351546218

Deze artikelen heb je al bekeken