6,99
Productnummer:
1583388
Productinformatie
Wasemulsie Protect Pomp 300ml
Chilly Wasemulsie Protect is een wasemulsie voor de intieme huid met een antibacteriële werking. De emulsie bevat tijm en salie. Deze kruiden werken antibacterieel en beschermen de vagina wanneer de vagina dit extra nodig heeft. De PH waarde van je vagina is 5, dus de chilly gel heeft ook een PH waarde van 5 zodat je vagina niet in de war raakt van het gebruiken van de wasemulsie. De wasemulsie geeft je een fris gevoel, de hele dag door.
Actieve Formule
- Tijm: de aromatische en ontsmettende eigenschappen van tijm zijn al sinds jaar en dag bekend. Tijmextract is rijk aan essentiële olie en tannine en wordt veel gebruikt in cosmetische producten vanwege zijn onomstreden antibacteriële eigenschappen.
- Salie: de goede eigenschappen van deze plant zijn te danken aan de grote hoeveelheid van verschillende actieve stoffen in de blaadjes. Met name de ontsmettende werking is al eeuwen bekend.
- Triclosan: dit is een bacteriestatische stof die ongewenste bacteriën belet zich te vermenigvuldigen (bacteriën die tevens verantwoordelijk zijn voor nare geurtjes) en goede bacteriën met rust laat (Lactobacillus acidophilus).
- Melkzuur: draagt bij aan een stabiele pH-waarde en zorgt voor de juiste zuurgraad rond je intieme zone zodat je geen last krijgt van irritaties.
Wanneer te gebruiken:
- In de sportschool en het zwembad, op het strand en overal waar je meer risico loopt om in contact te komen met bacteriën
- Voor en na het vrijen
- Als je last hebt van jeuk
- Tijdens de zwangerschap
| Productnummer: | 1583388 |
|---|---|
| Inhoud: | 300ml |
EAN: 8711106025157
Deze artikelen heb je onlangs bekeken