Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Aanbiedingen
Productinformatie Masturbatiecrème 100 ML

Boners Masturbatiecrème is een uniek glijmiddel. Het verwent de penis en maakt mastrubatie aangenamer. De crème op siliconenbasis voelt zijdezacht aan en laat je handen soepel over de geslachtsdelen gaan.

  • Uniek glijmiddel
  • Verwent de penis
  • Maakt mastrubatie aangenamer
  • Op siliconenbasis
  • Voelt zijdezacht aan


Gebruik

Breng een klein beetje masturbatiecrème aan op je hand en geslachtsdeel. Herhaal dit zo vaak als je wilt. Reinig je huid met een droge, schone doek of gebruik een bodycleaner. Vermijd contact met de ogen. Stop het gebruik bij roodheid, een branderig of een pijnlijk gevoel. Gebruik het product niet op een beschadigde huid. Het gewenste resultaat kan per persoon verschillen.


Ingrediënten

Aqua, petrolatum, paraffinum liquidum, cetearyl alcohol, propylene glycol, PEG-8 stearate, ceteareth-25, dimethicone, phenoxyethanol, isopropyl myristate, ethylhexylglycerin, citric acid

Productnummer: 1652647
Inhoud: 100 ML
EAN: 8719497665297

Deze artikelen heb je onlangs bekeken