fabrikant 29,99
14,64
-51%Biodermal Sensitive Balance Micellaire Reinigingsgel is een kalmerende, niet vette reinigingsgel speciaal voor de gevoelige huid die het gezicht, de ogen en de lippen intensief reinigt en tevens hydrateert. Deze reinigingsgel verwijdert make-up en bevat prebiotica dat de huid helpt het natuurlijk evenwicht te herstellen en de huid te intensiveren. Daarbij zijn de verzorgingsproducten van Biodermal vrij van parfum, kleurstoffen en alcohol, is dermatologisch getest en pH huidneutraal.
- Voor de intensieve reiniging van de gevoelige huid
- Verwijdert make-up
- Huideigen hyalonzuur geeft hydratatie
- Provitamine B5 kalmeert de huid
- Prebiotica ondersteunt het natuurlijk evenwicht van de huid
- Vitamine E beschermt tegen invloeden van buitenaf
Gebruik
‘s Ochtends en ’s avonds direct of met een wattenschijfje op de huid aanbrengen van gezicht en hals. Afspoelen met water of de gel met een wattenschijfje afnemen. De milde, zeepvrije formule kan ook gebruikt worden rond de ogen en is geschikt om make-up te verwijderen.
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Maltodextrin, Lactobacillus, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
| Productnummer: | 14729667 |
|---|---|
| Huidtype: | Gevoelige huid |
| Inhoud: | 200ml |
| Kenmerken: | Dermatologisch getest, Vegan |
| Productlijn: | Biodermal Sensitive Balance |
| Substantie: | Gel |
| Vrij van: | Parfum, Zeep |
Deze artikelen heb je al bekeken