Terug

Leidapharm Paracetamol Coffeïne 50 tabletten

Met een pijnstillende en koortsverlagende werking

Leidapharm | Inhoud: 50 tabletten
Leidapharm Paracetamol Coffeïne 50 tabletten
2,49
meer dan 50 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag voor 20:00 besteld, morgen in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Leidapharm Paracetamol Coffeïne 50 tabletten

Leidapharm Paracetamol Coffeïne werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. 

 

Gebruik
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar:
1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag. 

Kinderen
6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag; 
9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag; 
12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag. 
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende leeftijdscategorie. 

Ingrediënten
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.  De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).

Waarschuwing
Niet gebruiken bij overgevoeligheid van paracetamol en coffeïne. 

Bij Drogist.nl Kun je alles van Leidapharm bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Leidapharm Paracetamol Coffeïne 50 tabletten uit de categorie combi preparaten voor 20:00 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8712755002322

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.