Terug

Idyl IDYL IBUPROFEN 400 MG LIQ.TB 20 ST 20 capsules

De werkstof is vloeibaar verpakt in de zachte capsule, waardoor deze snel oplost in de maag.

Idyl | Inhoud: 20 capsules
Idyl IDYL IBUPROFEN 400 MG LIQ.TB  20 ST 20 capsules
4,25
18 stuks op voorraad Op voorraad
Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Vanaf € 20 gratis bezorgd, anders € 3,95
Afhalen bij 2.000+ afhaalpunten mogelijk!
2 échte winkels in Nederland
Discreet verpakt!

Idyl IDYL IBUPROFEN 400 MG LIQ.TB 20 ST 20 capsules

Idyl Ibuprofen Liquid Caps wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om:

  • Verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten.
  • Koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Dosering
Volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder): 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3 capsules per dag, indien nodig.

Neem alleen een zodanige hoeveelheid capsules om je symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname. Neem niet meer dan 3 capsules (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.

 

Samenstelling
Werkzame stoffen: Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen.
Hulpstoffen: Macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water.
De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821.* *De inkt bevat: zwart ijzeroxide, HPMC 2910/Hypromellose 6cP.

 

Waarschuwingen

Idyl Ibuprofen Liquid Caps moet zonder te kauwen met voldoende water worden ingenomen. Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering.

Niet gebruiken bij:

- Je bent allergisch (overgevoelig) voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
- Als je ooit last hebt gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat je acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) hebt gebruikt.
- Als je een voorgeschiedenis hebt van een maagdarmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s.
- Als je een maagzweer of maagbloeding hebt (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding hebt gehad).
- Als je een bloedstollingsstoornis hebt of als je een andere bloedingsstoornis hebt.
- Als je een ernstige lever- of nierziekte of ernstig hartfalen hebt.
- Als je een hersenbloeding of een andere actieve bloeding hebt.
- Als bij jou sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak.
- Als je lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname).
- Tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap.
- Als je al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als je aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag.


Bij Drogist.nl Kun je alles van Idyl bestellen tegen lage prijzen. Bestel online Idyl IDYL IBUPROFEN 400 MG LIQ.TB 20 ST 20 capsules uit de categorie ibuprofen voor 21:30 vandaag, dan heeft u uw bestelling de volgende werkdag in huis, mits voorradig.


EAN: 8717275029088

Toon meer

Beoordelingen

Het product is toegevoegd aan uw winkelmandje.

Bestel nog voor om in aanmerking te komen voor gratis verzending.

Uw bestelling wordt gratis verzonden.